2021-02-17

Pranesimas spaudai: TEISIOGINE TRANSLIACIJA - DELFINAI ŽAIDŽIA

 

 

 

PRANEŠIMAS SPAUDAI

                                                                                                                                                                                 2021.02.17

 

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA: DELFINAI IRGI ŽAIDŽIA

 

Nina Puteikienė

Kultūros komunikacijos ir rinkodaros sk. vedėja, tel. 8 698 53023

 

Lietuvos jūrų muziejus tęsia tiesioginių transliacijų iš delfinariumo seriją „VIRTUALU, BET TIKRA" ir šį ketvirtadienį 14.30 kviečia stebėti tiesioginę transliaciją muziejaus socialinėje „Facebook" paskyroje. Tiesioginių transliacijų metu žiūrovai jau sužinojo, ką delfinai valgo ir iš kur jie gauna gėlo vandens, kaip ilsisi ir kaip bendrauja. O šio ketvirtadienio transliacijoje bus pasakojama apie tai, kaip delfinai ... žaidžia, susipažinsime su delfinų trenere Greta Paliakaite, kuri mus palydės į delfinariumo užkulisius, atskleis delfinų treniravimo paslaptis ir net gi parodys delfinų žaislus!

Delfinai, pasak trenerės, savo elgesiu dažnai labai primena vaikus: jie mėgsta būti pastebėti ir užklabinti, nori draugijos ir bendravimo, jiems patinka įvairios veiklos ir ypač – žaidimai.

Transliacijos metu žiūrovai kviečiami rašyti klausimus komentaruose po šia transliacija. Į juos po delfinų treniruotės, kurią parodysime žiūrovams, atsakys treneris Mindaugas Lukošius. Vieno iš komentuotojų laukia siurprizas – dovana-knyga „JŪROS ABC". Ji skirta tiems, kurie dar tik mokosi pažinti raides ir kartu – suprasti jūros kalbą.

Primename, kad tai – priešpaskutinė tiesioginė transliacija iš delfinariumo. Jos rodomos tik vasarį. Kovas bus skirtas ekologijos temai: bus rengiami jaunimo eko-forumai „2050  m3 Baltijos. Distopija ar realybė".

 

Alfonso Mažūno nuotr.- delfinų žaislai

Evaldo Lasio nuotr. - delfinai

 

Gražios dienos/ Regards

Skyriaus vedėja/ Head of Department

Kultūros komunikacijos ir rinkodaros skyrius/ Cultural Communication and Marketing department

+370 671 55567, +370 46 490 751

 

 


Virus-free. www.avast.com

Komentarų nėra: