2022-03-29

Informacija žiniasklaidai: K.Krivicko spaudos konferencija vyks rytoj, kovo 30 dieną, 11 valandą BNS spaudos konferencijų salėje


Informacija žiniasklaidai

K.Krivicko spaudos konferencija - rytoj, kovo 30 dieną, 11 valandą BNS spaudos konferencijų salėje


Gerbiami žiniasklaidos atstovai, rytoj, trečiadienį, kovo 30 dieną, 11 valandą, BNS spaudos konferencijų salėje, vyks K.Krivicko spaudos konferencija, kurios metu visuomenei ir žiniasklaidai bus atskleistos visos aplinkybės, priežastys ir motyvai dėl kurių K.Krivickas pasitraukė iš P.Gražulio komandos Seime ir iš jo pavaduotojų Tautos ir teisingumo sąjungoje: P.Gražulio netikėtai atsiimtos įstatymo pataisos dėl sankcijų už Putino karo neigimą ir palaikymą, apkaltinamasis teismo nuosprendis P.Gražulio piktnaudžiavimo byloje, P.Gražulio vaidmuo tiesiogiai transliuotos K.Krivicko laidos nutraukimo ir ištrynimo istorijoje, išsiskyrusios pozicijos dėl paramos nušalintajam prezidentui R.Paksui planuojant grįžti į aktyvią politiką.

Taip pat visuomenei bus atskleistos visos tikrosios aplinkybės kas, kaip ir kodėl praėjusią savaitę blokavo ir nutraukė K.Krivickos laidos, kurioje dalyvavęs N.Puteikis įvardino apie dvi dešimtis Lietuvoje gerai žinomų asmenų, kurie pastaruoju metu viešojoje erdvėje, socialiniuose tinkluose, savo pasisakymais aktyviausiai palaiko Putino karą, smerkia arba kritikuoja Ukrainą, užsiima proputiniškos propagandos skleidimu, tiesioginę transliaciją ir ištrynė laidą iš televizijos kanalo. Ir koks šioje, precedento neturinčioje, cenzūros istorijoje yra P.Gražulio vaidmuo.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus Seimo nario P.Gražulio patarėjas ir Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) pirmininko pavaduotojas N.Puteikis. 

Spaudos konferencija prasidės rytoj, trečiadienį, kovo 30 dieną, 11 valandą, BNS spaudos konferencijų salėje Saltoniškių g. 9 B, verslo centre "Link", 5 aukštas.

Spaudos konferencija bus transliuojama tiesiogiai Kristupo Krivicko facebook paskyroje.

Kontaktinis telefonas 8 687 39045

Komentarų nėra: