2010-04-01

N.Puteikis išsikrausto į Vilnių

N.Puteikis išsikrausto į Vilnių

Virginija Spurytė 2010-04-01, 11:16

Vytauto Liaudanskio nuotr.kl.

Paveldosaugininko ir politiko Naglio Puteikio oponentai uostamiestyje gali lengviau atsikvėpti - jis išsikrausto į Vilnių.

Portalo žiniomis, po dviejų savaičių jis sostinėje pradės dirbti Kultūros paveldo departamento Vilniaus teritorinio padalinio vedėju, mat iki šiol šias pareigas ėjęs valdininkas išeina iš darbo.

Teigiama, kad jo pasitraukimo priežastis - nesutarimai su Kultūros paveldo departamento vadove Diana Varnaite.

Dar viena N.Puteikio pasitraukimo iš uostamiesčio priežastis - baimė likti bedarbiu, mat Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinis padalinys gali būti panaikintas, jo funkcijas perduodant savivaldybei.

N.Puteikis, paklaustas, ar tikrai jis palieka Klaipėdą, šios žinios nepaneigė, tačiau kalbėjo miglotai. „Taip, esu gavęs pasiūlymą dirbti Vilniuje. Tačiau galutinio sprendimo dar nepriėmiau, nes šeimoje vyksta diskusijos", - teigė N.Puteikis.

Į Vilnių išsikraustęs N.Puteikis privalėtų palikti ir miesto tarybą, nes joje negali dirbti politikai, kurie savo gyvenamąją vietą yra deklaravę kitoje savivaldybėje.

„Apie pasitraukimą iš miesto tarybos dar anksti kalbėti. Galbūt pavyktų suderinti abi veiklas", - svarstė N.Puteikis.

2 komentarai:

rašė...

Hm, kai žiūrau į dienoraštį, tai viršuje matay užrašą „Naglio Puteikio dienoraštis apie gyvenimą, politiką , paminklosaugą ir visa kita.“, o šone apačioje kairėje matau bloką „Apie mane“, tačiau paskaitus šį įrašą, įspūdis, kad „už mane“ (t. y. Naglį) rašė kažkokia komanda. Pirminis įspūdis buvo išvis dviprasmiškas – politikas apie save kalba trečiuoju asmeniu. Žodžiu, stilistikos mišrainė dienorašyje deda anstpaudą ir ant nuomonės apie politiką bei jo politiką.

Kalbant apie įrašą, tai stiprybės ir sėkmės Vilniuje geresniam startui vėl Klaipėdoje.

Anonimiškas rašė...

Nu tai Varyk, Nagli, būsim kaimynai tada Vilniuj. Balandžio 1-ąją.