2013-09-21

Valstybė sutaupė ant skambinančio nustatymo vietos, todėl NE KARTĄ TEISTI sadistai išprievartavo ir sudegino merginą

N.P.: siaubinga nelaimė, košmaras, užuojauta žuvusios artimiesiems, jokio pasigailėjimo NE KARTĄ TEISTIEMS SADISTAMS.
Tokių žiaurybių valstybė neva negalėjo sustabdyti , nes neva taupė - kai paklausiau, ką šneka per radiją  apie pernelyg brangią aparatūrą norint nustatinėti skambinančio buvimo vietą tas Bendrojo pagalbos centro direktorius, tai nuo jo abejingumo žuvusios nelaimei net plaukai šiaušiasi - jis tik apie pinigus ir tešneka. Na kaip tokius bejausmius atsikalbinėtojus paskiria į tokias atsakingas pareigas ir kas jį paskyrė???
Kodėl nepanaudojo sraigtasparnių?
Kodėl nenustatinėjama skambinančio vieta pagal IMEI kodą? Kieno naudai perrašė konkurso sąlygas ir kas?
Jokia valdžios įstaiga neįspėjo, kad be sim kortelės nenustatinėjama skambinančio buvimo vieta - šitokius milijonus sukišo, o iki galo nepadarė ir tik dėl kelių šimtų tūkstančių litų - trūksta žodžių:
"Prieš šešerius metus, 2007-aisiais, iš mobiliojo ryšio operatorių buvo reikalaujama, kad jie nustatytų telefono be SIM kortelės buvimo vietą ir siųstų tokius duomenis pagalbos tarnyboms. Tačiau šis reikalavimas galiausiai virto tik rekomendacija, nes operatoriai ėmė kalbėti apie milijonines išlaidas tokiai paslaugai" - iš delfio.
"Į klausimą, kodėl kiti du operatoriai nebuvo įtikinti, jog vietos nustatymo paslauga būtų įmanoma be SIM kortelės, D.A.Barakauskas vėl taip pat aptakiai kalbėjo apie BPC funkcijas užtikrinti žmonių saugumą visoje Lietuvoje. Paklaustas, kas bus daroma, kad situacija keistų bent po šios tragedijos, ministras ir vėl tęsė tą patį atsakymą, kad „bus daroma viskas, jog žmonės galėtų išsikviesti pagalbą“. - iš lryto.
"Vežama bagažinėje 17-metė skambino į BPC, sakė, kad ją išžagino ir ketina nuskandinti. Deja, BPC nenurodė, iš kur skambinama. Vėliau paaiškėjo, kad patruliai buvo netoli vietos, kur netrukus buvo sudegintas automobilis su mergina bagažinėje.
Šeštadienį vidaus reikalų ministras teisino BPC dėl to, kad nepranešė policijai skambinusiosios būvimo vietos - esą iš merginos telefono buvo išimta SIM kortelė, todėl buvo neįmanoma nustatyti, iš kur skambinama.
Tačiau būdama bagažinėje 17-metė skambino draugui ir pasakė, kad ją pagrobė. Be SIM kortelės ji būtų galėjusi skambinti tik bendruoju pagalbos numeriu" - iš delfio.
"Operatyviai į visuomenėje kilusią diskusiją sureagavusi telekomunikacijų bendrovė „Tele2” redakciją informavo, kad Bendrojo pagalbos centro (BPC) naudojama vietos nustatymo paslauga skambinant iš „Tele2” ir “Pildyk” tinklo veikia net tada, kai telefone nėra SIM kortelės – tokiu atveju vieta nustatoma pagal unikalų telefono IMEI kodą.
„Tele2” yra vienintelis mobiliojo ryšio operatorius, teikiantis tokią paslaugą ir skambinančiojo buvimo vietą BPC perduodantis, jei telefone nėra SIM kortelės", – rašoma redakcijai atsiųstame bendrovės pranešime.
Pasak šio pranešimo, iš “Tele2” ir “Pildyk” tinklo paskambinti numeriu 112 galima ir tais atvejais, kai: telefone nėra SIM kortelės, kortelė įdėta, bet neįvestas PIN kodas, galimybė skambinti apribota dėl neapmokėtos sąskaitos, išankstinio mokėjimo SIM kortelė nėra aktyvuota, visais kitais atvejais.
„Tele2” teigia, kad skambinančiojo buvimo vietos nustatymo paslaugą pagalbos tarnyboms nemokamai teikia nuo 2008 m. rugpjūčio 1 dienos." – iš 15 min.
Valstybė sutaupė ant skambinančio nustatymo vietos, todėl NE KARTĄ TEISTI sadistai išprievartavo ir sudegino merginą: http://tiny.lt/2ypt4v

Komentarų nėra: