2022-01-15

Pr.sp.: Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti P. Gražulio kasacinį skundą dėl A. Tapino ieškinio ir sustabdė įpareigojimą viešai skelbti paneigimą.

Pr. sp.: Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti P. Gražulio kasacinį skundą dėl A. Tapino ieškinio ir sustabdė įpareigojimą viešai skelbti paneigimą.

 

Vakar, 2022 01 14 d.  Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti Seimo nario  Petro Gražulio  kasacinį skundą byloje pagal Andriaus Tapino ieškinį dėl jo garbės ir orumo pažeidimo.

Kasacinis teismas sustabdė ankstesnio teismo sprendimo dalį, kuria P. Gražulis buvo įpareigotas paskelbti paneigimą, jog už jo nugaros kompiuterio ekrane pasirodęs vyras nebuvo Andrius Tapinas.

P. Gražulis atkreipė dėmesį, kad siekdamas išvengti bet kokių spekuliacijų šia tema, jis neskelbs paneigimo tol, kol kasacinis teismas nepriims galutinio sprendimo šioje byloje.

Taigi, priešingai nei anksčiau viešai skelbė Andrius Tapinas, ši byla dar nėra baigta, todėl tikiu ir viliuosi, jog teismo sprendimas, kuriuo buvau pripažintas pažeminęs Andriaus Tapino garbę ir orumą, bus panaikintas kasacinės instancijos teismo",  - sakė P. Gražulis.

 

Daugiau informacijos - 865276250

Komentarų nėra: