2020-11-18

Pasirašykite peticiją, kad Jurbarko prievartautojas gautų realią kalėjimo bausmę.

Šunį mirtinai sužalojusiam nusikaltėliui girtumas buvo pripažintas sunkinančia aplinkybe, nubraukiančia gailėjimąsi ir todėl skirta 8 mėn. kalėjimo:
https://www.delfi.lt/news/daily/crime/suniuko-pipiro-zudikas-pasiustas-uz-grotu.d?id=26014417
Jurbarko prievartautojas iš esmės neatsiprašė, taip pat buvo girtas, bet kalėjimo kažkodėl išvengė. Nevienodas teisingumas, todėl raginkime prokuratūrą kreiptis į AT, kad Jurbarko prievartautojui būtų skirta reali kalėjimo bausmė - pasirašykite tokią peticiją:
https://www.peticijos.lt/visos/77248/jurbarko-smurtautojui-reali-kalejimo-bausme/ 

1 komentaras:

annonymous rašė...

mes su vyru vedę 8 m. Mes buvome laimingi susituokę su sūnumi. Prieš 6 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo vėlai grįžti iš darbo, jis beveik nesirūpino manimi ar vaikais, kartais išeina ir net negrįžta namo 4 savaites. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet viskas nesėkmingai. Aš labai susirūpinau ir man reikėjo pagalbos. Naršydama sutikau liudijimą, kuriame teigiama, kad daktaras AJAYI gali padėti išspręsti mano santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man burtą. Po dviejų dienų mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytas skriaudas ir pažadėjo daugiau niekada to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į savo vėžes. Mano šeima vėl laimingai gyvena kartu. Visa tai ačiū dr. AJAYI. Jei jums reikalingas burtų ratukas, galintis ištarti tikrai veiksmingą burtą, siūlau susisiekti su juo. Jis jūsų nenuvils.


Skambinkite ir „Viber“ / „Whatsapp“ +2347084887094
Paštas: drajayi1990@gmail.com